Yoram Indik
לחץ לחיפוש נכסים

טיפים להעברת תכולת הבית וסידור מחדש

טיפים להעברת תכולת הבית וסידור מחדש

לעבור דירה זה מרגש, חדש, מלחיץ ומעניין בו זמנית, איך מתחילים לתכנן מעבר לדירה חדשה לאחר רכישתה? אנחנו כאן על מנת להעניק לכם טיפים, עצות ורעיונות שיקלו ולו במעט את המעבר המיוחל לביתכם החדש.


הובלת דירה – פרטים קטנים


להובלת דירה מספר דרכים: ניתן להוביל את תכולת הדירה בתוספת אריזה של החפצים והרהיטים, או לחילופין לארוז בעצמכם. אנו ממליצים לעבוד עם חברה האורזת מקצועית את תכולת הבית מאחר וברמת הבתים שאנו מוכרים מרבית התכולה יוקרתית וכל נזק קטן פירושו הוצאות והפסדים כבדים, ריצה לתביעה בחברת הביטוח וכדומה. שימו לב שבמעבר לדירה בקומה גבוהה יש לקחת בחשבון חברת הובלה שלה מנוף שניתן להעביר באמצעותו תכולה דרך מרפסת או חלון במידת הצורך. דייקו לחלוטין את זמן המעבר וחישבו עליו מספיק מראש, המעבר אמור להתבצע ביום ובשעה נוחים מבחינת תנועה ובעיקר חניית המשאית. כמו כן יש לוודא מראש גודל הכניסה והמעלית בבניין החדש.


רהיטים, חפצים, מעצבי פנים ודילמות..


אנו בחברת הבוטיק למכירת נכסי יוקרה "יורם אינדיק" ממליצים ללקוחותינו שהמעבר יתבצע על ידי אחת מהחברות המקצועיות ביותר, מן הסתם המחיר יהיה גבוה יותר, אך התוצאה שתתקבל תהיה הטובה ביותר.


במעבר מתכולת בית לתכולת דירה או פנטהאוז, בדרך כלל ייווצר ריהוט עודף שאין לו מקום בדירה החדשה, מעבר לאפשרות הקיימת תמיד להעביר את הריהוט העודף לבני משפחה או כתרומה, זה הזמן לעצב מחדש פרטי ריהוט ישנים ממש כמו שזה הזמן לרכוש ריהוט חדש.


מרבית הקונים שלנו ירכשו את הדירה או כמעוצבת עד הפרט האחרון, או כדירה שיש לעצבה מחדש, הם ישכרו מעצב פנים ואדריכל לביצוע הפרויקט ואז כמובן יתעוררו חילוקי הדעות. תמיד ישנם חפצים ופרטי ריהוט שהבעלים ירצו להעביר לנכס החדש ותמיד למעצב הפנים תהיה אג'נדה משלו והנה נולדה הזדמנות! במקום להתנצח עם מעצב הפנים זו השעה לעצב מחדש ריהוט ישן שלא ניתן לוותר עליו וברוח העיצובית החדשה של הדירה כולה.


סידור הבית החדש – לבד, או עם עזרה מקצועית?


מעבר לעיצוב הבית החדש עד הפרט האחרון, ניתן כיום להיעזר בעוזרים מקצועיים בתשלום שיעזרו לכם בתהליך מעבר הדירה. עוזרים מקצועיים אלה יכינו עמכם תשתית ויקבעו בצורה מקצועית ומדויקת היכן להניח כל חפץ על מנת שישמש אתכם ואת צרכי הבית והמשפחה בצורה הנכונה וכמובן הפרקטית ביותר. המקצוענים בארגון מחדש מבצעים את הארגון בכל תחומי הבית: מארונות הבגדים דרך חדרי הילדים והמשחקים ועד לארונות המטבח, המזווה ואפילו המחסן. תענוג! תקבלו סידור מושלם של כל החפצים שיחסוך לכם זמן וטרחה רבה ויאפשר לכם להמשיך בסדר יומכם כמעט כרגיל.

 

How to turn your house to your home?


והנה עברתם, הכל מוכן, הדירה יצאה מן הניילון. הכל מריח ונראה מצוין, חדש ומרענן ועכשיו כל שנותר הוא ליהנות מסך ההחלטות שעשיתם. אך מאחר ואנחנו עושים תכניות ואלוקים צוחק, לפתע תגלו "תגליות" חדשות כמו השכנה ששרה אופרה בדירה הסמוכה, השכן שצולה בשר על האש בכל שבת וגם גר מעליכם או סתם שיש בסביבה הרבה יתושים. לפעמים אלו עשויים לייצר תחושה של חוסר חיבור לנכס החדש, אך אל דאגה גם במקום מגוריכם הקודם היו בעיות מסוגים שונים, אלא ששם כבר התרגלתם ממש כמו שבנכס החדש אתם הולכים להתרגל!


מעבר מוצלח ומהנה!

ישנן 1 תגובות
מיון:
תוכן ההודעה:
  • מעבר דירה (0 תגובות)
    0 תגובות
    צור קשר