Yoram Indik
לחץ לחיפוש נכסים

עיצוב הבית להעלאת שווי הנכס שלכם

עיצוב הבית להעלאת שווי הנכס שלכם

רבים משקיעים בתחום הנדל"ן מזה שנים, כל אחד בדרכו שלו. יש מי שקונה נכסים הרוסים, משפץ אותם, משביח אותם ואז מוכר ונהנה מהרווח. לעומת זאת, יש גם מי שקונה נכסים תקינים לחלוטין, משקיע בעיצוב הפנים שלהם ובצורה כזאת מרוויח על מכירתם יותר כסף ויש גם מי שפשוט משכיר את הנכס לזרים. זה לא משנה כיצד אתם חושבים להרוויח מתוחם הנדל"ן וזה גם לא חשוב האם החלטתם לרכוש נכס כמו דירה, בית פרטי או משרד, כי מה שבטוח זה שיש משמעות לעיצוב הפנים של המקום. אם תשימו את עצמכם בנעלי הקונים או השוכרים, אתם תראו שהדבר הראשון שכולם מתרשמים ממנו זה עיצוב הפנים. לכן, תמיד כאשר רוצים להעלות את שווי הנכס, יש לקחת בחשבון את השאלה איך הנכס מעוצב היום מבפנים ואיזה שיפוצים, שיפורים ושינויים ניתן לעשות כדי להעלות את ערך הנכס.

 

עיצוב חדשני ומעודכן

מה שמבדיל פעמים רבות בין בית שנראה מעוצב ובין בית פשוט יותר, זו השאלה של סגנון העיצוב. כלומר, עיצוב חדשני ומעודכן הרבה פעמים מסייע לנו לגבות שכר דירה גבוה יותר או אפילו למכור את הנכס בערך הרבה יותר גבוהה. לכן חשוב לקחת בחשבון מראש את השאלה באיזה סגנון נרצה לעצב את הבית שרכשנו להשקעה והאם הסגנון המודרני הוא הבחירה הנכונה. רוב האנשים יעדיפו את הסגנון המודרני, בין אם זה כולל שימוש באלמנטים כמו:

  • קווים נקיים
  • צבעים קרים או חמים
  • וטכנולוגיה בכל פינה בשלב העיצוב

העיצוב החדשני שם דגש על השילוב המושלם בין נוחות, יופי ושימושיות ולכן כל כך הרבה אנשים מתחברים אליו.

 

מציגים את הנכס למכירה והשכרה רק אחרי ההשקעה בעיצוב

חשבתם להתחיל לפרסם את דבר מכירת הנכס שלכם עוד היום? אם כך, אנחנו מציעים לכם לעצור רגע. לפני שאתם מחפשים לכם מעצבת פנים שתוכל לסייע לכם בעיצוב פנים של החללים בבית כדי לחשוב על מספר נקודות נוספות לעיצוב הבית. זה לא משנה אם אתם מתכננים, כחלק מעיצוב הפנים, להגדיל את חדר הרחצה או את המטבח, כי בכל מקרה כדאי תחילה לעשות את כל השינויים המתכוננים ורק אז להציג את הנכס לקהל.

 

סביבת הנכס ובניין המגורים

במידה והנכס שלכם נמצא בבניין מגורים שלא נראה מספיק טוב, זה הזמן להתחיל לרתום גם את בעלי הנכסים האחרים בבניין לצורך שיפור החזית. אין ספק שכאשר קונה פוטנציאלי נכנס לבניין שנראה עלוב, לא מושקע, מיושן ולא נקי, הוא כבר ניגש אל הדירה עם גישה שלילית, אפילו בלי שישים לב לכך. לכן אנחנו מציעים לכם לנצל את ההזדמנות, לפנות אל השכנים ולעניין אותם בפרויקט משותף לשיפור הבניין כולו. לפעמים כל מה שצריך זה רק להזמין שירותי ניקיון קבועים, לשלב כמה עציצים בלובי ולהחליף את הנורה כדי שהמקום ייראה טוב יותר, אז למה לא להשקיע בכך אם זה יעלה את ערך הנכסים בבניין בסופו של דבר?

 

מדוע כדאי לעצב את הבית בעזרת אשת מקצוע?

כל מה שקשור לעיצוב פנים ולהעלאת ערך הנכס תמיד מעורר שאלות. מצד אחד היינו רוצים לעשות את העבודה הזאת לבד, מתוך מטרה לחסוך כמה שיותר בהוצאות, אך מצד שני, מדובר על תחום שדרושה בו מקצוענות לכל דבר. לכן, אם חשבתם לרגע לעצב לבד את הנכס שלכם בניסיון להעלות את ערכו, אנחנו מציעים לכם לוותר על האתגר הזה. בסופו של דבר יש הבדל בין עבודה של אשת מקצוע עם מומחיות בתחום העיצוב ובין עבודה חובבנית. לכן שווה לכם לבחור מעצבת פנים מובילה, לפנות אליה ולקבל ממנה שירות. למרות הסכום שתשלמו לה אתם תראו שבסופו של דבר זה ישתלם כי זה מה שיעזור לכם להעלות בצורה משמעותית את ערך הנכס. שווה להשקיע בעניין זמן, מחשבה ותשומת לב כי זו הדרך הנכונה להרוויח יותר מתחום הנדל"ן.

 

ישנן 0 תגובות
מיון:
תוכן ההודעה:
    צור קשר