Yoram Indik
לחץ לחיפוש נכסים

תכנון בניה של נכס יוקרתי - מחשבה קדימה אל העתיד

תכנון בניה של נכס יוקרתי - מחשבה קדימה אל העתיד

תכנון ובניית נכס יוקרתי זו משימה אשר משלבת בין פונקציונליות לעיצוב, עם דגש על עיצוב. לא פעם אנו שקועים עמוק במגמות ובטרנדים חמים ושוכחים להישיר מבט אל העתיד ולהפוך את הבית לעל זמני, כלומר מותאם לצרכים המשתנים שלנו. יהיו שיאמרו "למה ללכת כל כך רחוק? כשנגיע לגשר נחצה אותו". אך אם אפשר לראות כמה צעדים קדימה מראש, מה טוב. אנו כאן כדי לעזור לכם להתמקד בכמה נקודות וסוגיות שלבטח ישרתו אתכם בעתיד ואף ישפרו את אורח ואיכות החיים שלכם בהווה.

 

שילוב הנגשה לבית

להנגשת הבית ישנה חשיבות גדולה, במיוחד בעידן בו קיימת מודעות רבה לנושא. ניתן להנגיש את הבית בדרכים שונות ומגוונות אחת מהן היא על ידי התקנת מעלון. החלטה על התקנת מעלון כבר בשלבי התכנון והבניה הראשוניים תהיה הרבה יותר פשוטה ונוחה ליישום מאשר שילובו במבנה קיים, לכן מומלץ ורצוי לשקול את הנושא מבעוד מועד. מעבר לעובדה שמעלון ישפר את איכות חייכם בעתיד, הוא יכול לסייע לכם גם בהווה אם אתם הורים לילדים קטנים שמתניידים עם עגלות, אם אתם חוזרים מקניות עם המון שקיות, אם אתם רוצים לארח בני משפחה או חברים עם מגבלות תנועתיות ועוד.

 

חלל פתוח

אחת המגמות היותר מרגשות בעולם הבנייה והעיצוב היא חללים פתוחים, מכיוון שהיא מראה על רצון ממשי של אנשים להיות יותר מחוברים למשפחה ולחברים. החללים המרכזיים של הבית הופכים לאזורי פעילות מגוונים ונותנים מענה לצרכים שונים בו זמנית. מעבר לעובדה שחללים פתוחים הופכים את הבית להרבה יותר ידידותי, נעים ומסביר פנים, הם יכולים לשמש אתכם באופן יעיל גם בעתיד ובעת הצורך. בחלל פתוח אנשים עם מוגבלות תנועתית יוכלו להתנייד ביתר קלות גם עם כסא גלגלים. נקודה למחשבה: הקפידו שגם הפתחים המפרידים ומגדירים חדרים יהיו גדולים מספיק.

 

בית חכם

טכנולוגיה חכמה היא עוד סממן ליוקרה, איכות, לייף סטייל ונוחות. הבית החכם מציע פתרונות מותאמים אישית לצרכים ולאורח החיים של הדיירים והוא מאוד ידידותי לשימוש. למעשה תוכלו לשלוט על כל המערכות החשמליות של הבית בלחיצת כפתור ומכל מקום בו אתם נמצאים. במחשבה על העתיד מדובר בפתרון אולטימטיבי, שכן הוא הופך את החיים בבית למאוד נוחים ופשוטים. כמו כן אי אפשר להתעלם מהאפקט הירוק, טכנולוגיה חכמה אולי דורשת השקעה ראשונית אך תוביל לחיסכון משמעותי בניצול משאבים בראייה לעתיד.

 

עיצוב חדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא אחד החללים הכי חשובים בבית ונעשה בו שימוש רב. למרות שאמבטיות תמיד משתלבות בצורה מושלמת בחלל, חשוב מאוד להסתכל קדימה על ימים בהם הכניסה אל האמבטיה הביתית תהפוך להיות מאתגרת במקצת. כמובן שאמבטיה מציעה פתרון מושלם למשפחה עם ילדים אך בכל זאת, כדאי לשקול לעצב בחלל גם מקלחון כך שחדר זה יציע מגוון רחב של שימושים בימים בהם הילדים כבר לא יגורו בבית. אפשר לעצב את החלל כמו מתחם ספא יוקרתי ולשלב בו כל מיני פטנטים מיוחדים שיהפכו את חוויית המקלחת לכמה שיותר מפנקת ואיכותית.

 

לסיכום,

ישנם המון אספקטים בעיצוב חללי מגורים שיש להתייחס אליהם כבר מבעוד מועד תוך הסתכלות לעתיד  כמו למשל אחסון חכם, שילוב מוצרי חשמל חדשניים במטבח, התקנת פאנלים סולאריים ועוד פתרונות אשר יהפכו את בית החלומות שלכם לחלומי. ככל שתהיו יותר ממוקדים כבר בשלבי התכנון הראשוניים כך תוכלו לחסוך מעצמכם שיפוץ בעתיד ולוודא שהבית יענה על כל הצרכים שלכם לאורך השנים.

 

ישנן 0 תגובות
מיון:
תוכן ההודעה:
    צור קשר